Právě se nacházíte: ČVUT / FEL /

Společnost IBM vypisuje na období zimního semestru další kolo internship (stážového) programu pro studenty

Studenti mají možnost účastnit se během 4 měsíců reálných projektů s využitím IBM technologií. Pod vedením zkušeného mentora získají interní pohled na technologie IBM, potkají se s TOP odborníky a zákazníky, mohou získat celosvětově uznávanou technickou certifikaci a absolvovat řadu soft skills školení.

V rámci této stáže mají také možnost domluvit si téma Bakalářské nebo Diplomové práce.

Účast v programu je výborným odrazovým můstkem pro návaznou kariéru ve společnosti IBM, nebo u obchodních partnerů. Úspěšní absolventi mají možnost získat placenou juniorskou pozici v návazném Trainee programu.

Další informace jsou k nalezení na facebooku IBM Smart University (záložka internship), včetně popisu stážových pozic a přihlášky.